У Шполі чоловік у магазині “Аврора” викрав шоколадний батончик та безпровідні навушники, тепер він відбуватиме термін у в’язниці.
Про це пише “Шполяночка”.
Це сталося в січні цього року. Чоловік узяв із полиці магазину “Аврора” батончик за 32 гривні та безпровідні навушники за 333 гривні й вирішив за це не сплатити.
Цього ж дня він навідався в “Аврору”, але за іншою адресою, та поцупив ще одні безпровідні навушники та спеціальну щітку для них.
Як виявилося, один пристрій чоловік подарував знайомому, а інший — продав.
Шполянський районний суд визнав зловмисника винним та призначив йому покарання у вигляді п’яти років та п’яти днів позбавлення волі.
Також читайте: До кінця літа в жителів Сміли мають замінити вікна, які пошкодило вибуховою хвилею