Позначка: “Аврора”
-

Житель Шполи викрав у магазині батончик і навушники, його засудили до п’яти років в’язниці
У Шполі чоловік у магазині “Аврора” викрав шоколадний батончик та безпровідні навушники, тепер він відбуватиме термін у в’язниці. Про це пише “Шполяночка”. Це сталося в січні цього року. Чоловік узяв із полиці магазину “Аврора” батончик за 32 гривні та безпровідні навушники за 333 гривні й вирішив за це не сплатити. Цього ж дня він навідався…