Одіозний нардеп із Черкащини покинув депутатську групу «За майбутнє»

в Новини

Народний депутат України Антон Яценко вийшов із депутатської групи партії «За майбутнє». Про це повідомив спікер Верховної ради Дмитро Разумков під час засідання парламенту у вівторок, 16 лютого, — пише «Слово і діло».

«Згідно з поданою заявою і відповідно до ч.3 ст. 60 регламенту Верховної ради України повідомляю про вихід народного депутата України Яценка Антона Володимировича зі складу депутатської групи партія «За майбутнє»», — оголосив Разумков.

У коментарі виданню “Страна” політик розповів, що особливої причини для такого рішення немає. Також Яценко нагадав, що має пласну політичну партію.

“Як ви знаєте, у мене є своя партія. “За майбутнє” – це теж партія. Виникла ідея, що треба будувати свій політичний проєкт, і щоб люди не плуталися, щоб знали, що я представляю свою партію, а не партію “За майбутнє”, я вирішив зробити офіційну заяву про вихід з групи”, – розповів Яценко.

Нагадаємо, народний депутат Антон Яценко із результатом 69,08 % підтримки виборців на 200-ому окрузі переміг на позачергових виборах до Верховної Ради України у 2019 році.

У народного депутата Антона Яценка — 131 обіцянка. З них він виконав лише 35, провалив 20. У процесі — ще 76.

Можливо Вас зацікавить

Новини
За добу в Уманському районі ліквідували дві пожежі
Новини
5 800 черкащан вакцинувалися за добу
Новини
У Черкасах зменшать кількість МАФів