Отримали поранення несумісні з життям: Черкащина втратила двох захисників на фронті

Отримали поранення несумісні з життям: Черкащина втратила двох захисників на фронті
в Новини

Жителі Черкащини знову попрощалися із воїнами, які захищали Україну від ворога.

Зокрема, жителі Шполянського району провели в останню путь старшого солдата Валерія Миколайовича Гурського, 1984 року народження, жителя села В’язівок Вільшанської громади.

Про це повідомив міський голова Шполянської об’єднаної територіальної громади Сергій Кравченко.

Валерій загинув 1 жовтня 2022 року від отриманих поранень не сумісних з життям під час участі у бойових діях, обороні та стримуванні збройної агресії у Краматорському районі Донецької області.

Валерій Гурський

У жорстокій війні Катеринопільська територіальна громада втратила свого земляка Задвернюка Владислава Сергійовича.

Про це повідомили в пресслужбі Катеринопільської територіальної громади.

Народився Владислав 3 червня 2000 року в селищі Катеринопіль. Закінчив початкову школу, потім продовжив навчання у Вербовецькому навчально-виховному комплексі. У 2015 році вступив до Ватутінського професійно-технічного училища, де здобув спеціальність зварювальника. Після закінчення закладу працював на приватних підприємствах місті Ватутіне, а згодом – у місті Києві. Повернувшись зі столиці, працював у фермерському господарстві “Франчук Т.М.”.

З листопада 2022 року він був прийнятий на військову службу за контрактом. Проходив службу молодшим сержантом, заступником командира бойової машини, навідником – оператором механізованої роти механізованого батальйону однієї з військових частин. 

Загинув боєць 13 лютого від отриманих поранень, несумісних із життям, в результаті здійснення противником танкового обстрілу позицій його підрозділу на Донеччині. 

Йому було лише 22 роки. Поховали Владислава з військовими почестями на місцевому кладовищі села Вербовець.

Нагадаємо, 19 лютого громада провела в останню путь загиблого в російсько-українській війні ватутінця Міхеєва Костянтина Васильовича.