Під час мистецького заходу в Черкасах збирали кошти на дрони

Під час мистецького заходу в Черкасах збирали кошти на дрони
в Новини

Черкаський обласний краєзнавчий музей 1 квітня взяв участь у благодійній імпрезі «Весна. Натхнення задля перемоги…». Під час заходу збирали кошти на придбання дронів для наших захисників.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної ради.

Учасники мали змогу відвідати камерний благодійний концерт. Його організував клуб поціновувачів оперного мистецтва «Секвенція. Черкаси» та Мистецька Брама.

Також на заході презентували мистецькі твори Євгенії Курдюкової, Марії Гвасалія, Анжеліки Дубровіної, гончарний виріб Олександра Линника (гончарна майстерня фестивалю Крутий Заміс), як благодійний лот – індивідуальну зустріч-пізнання внутрішнього «Я» від Світлани Іолової.

Етнолог Вікторія Наумчук презентувала гостям імпрези проєкт Черкаського обласного краєзнавчого музею «Малюємо Перемогу. Сила рушникового Дерева життя».

Зображені орнаменти Дерев життя на контейнерах від танкових снарядів, які несуть «нежиття», символічно демонстрували перемогу над смертю. В основі зображень – орнаменти із рушників фондової колекції музею, характерні для кожного району Черкащини та міст обласного значення (на 2021 рік).

– У перший день весни натхненні спілкуванням всі відчули, що разом ми – сила і лише спільними зусиллями наближаємо таку очікувану для всіх перемогу, – запевняє завідувачка сектору етнології музею Вікторія Наумчук.

Читайте також: Збирають на ЗСУ та підтримують культурне життя міста: як черкаська молодь організовує благодійні івенти