Під час “Весняного вітру” Черкаси на два дні перетворюються на танцювальну столицю України (ФОТО)

Під час “Весняного вітру” Черкаси на два дні перетворюються на танцювальну столицю України (ФОТО)
в Новини, Спорт, Фото

19-ий рік поспіль Черкаси стають осередком сучасної танцювальної хореографії. Найкращі танцівники країни з’їхалися з різних міст, щоб позмагатися за кубок міського голови Черкас Анатолія Бондаренка на Всеукраїнському фестивалі та змаганні з сучасної хореографії «Весняний вітер».  Уже традиційно змагання пройшли у палаці спорту “Будівельник”.

tanci-vesnjznyj viter 4

tanci-vesnjznyj viter

Київ, Кропивницький, Одеса та танцівники з інших міст України приїхали показати свою танцювальну майстерність у різномантіних танцюальних стилях, таких як: як диско, диско-слоу, джаз-фанк, хіп-хоп, хаус, техно, денс-поп, брейк, диско-фрістайл, танцювальне шоу, джаз, модерн, контемпорарі.

tanci-vesnjznyj viter 10

tanci-vesnjznyj viter 7

tanci-vesnjznyj viter 8

Численними танцювальними колективами були представлені і Черкаси. Зокрема, позмагатися за головний приз фестивалю прийшов минулорічний переможець – зразковий колектив сучасної хореографії “Імпульс”, найкращих своїх танцівників виставив і народний художній колектив “Вікторія”, тренер якого Вікторія Сухенко колись започаткувала ці змагання.

tanci-vesnjznyj viter 2

tanci-vesnjznyj viter 3

Ці змагання дуже важливий етап у залученні молоді до занять сучасними танцями і популяризації здорового способу життя, у своєму вітальному слові наголосила заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова. Тому вона подякувала батькам і тренерам, які готують дітей щороку до виступу на цьому фестивалі “Весняний вітер” та привітала усіх присутніх із цим “святом краси, грації, елегантності і в той же час мужності і витривалості”:

“Шановні батьки, дякую вам, що ви розвиваєте всебічно своїх дітей, даруєте їм таке свято. Дякую і всім тренерам і суддям, які будть сьогодні і завтра працювати. Ви дійсно на дуже  високому рівні готуєте своїх дітей і показуєте такі гарні результати. І, звичайно, вітаю всіх учасників змагань. Бажаю, щоб ви показали максимум того, на що ви здатні”.

tanci-vesnjznyj viter 12tanci-vesnjznyj viter 11tanci-vesnjznyj viter 9

tanci-vesnjznyj viter 5

Відразу організатори фестивалю запросили і на 20-ті ювілейні змагання, що пройдуть навесні наступного року.

А вже цієї осені танцівники Черкащини зможуть позмагатися за кубок щорічного Молодіжного чемпіонату Черкаської області з сучасного танцювального спорту «Танцюючий листопад”.