Поширити

Полеглого Героя з Черкащини нагородили орденом Богдана Хмельницького (ФОТО, ВІДЕО)

Полеглого Героя з Черкащини нагородили орденом Богдана Хмельницького (ФОТО, ВІДЕО)

Відповідно до Указу Президента України, орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено полеглого захисника з Черкащини Дмитра Сінельника.

Про це в соціальних мережах повідомила мама Дмитра — Ірина Синельник.

У день Збройних Сил України, 6 грудня, високу нагороду сина вручив батькам очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

“Бажаємо Перемоги й отримувати нагороди при житті”, — написала Ірина Синельник.

Нагадаємо, що Дмитро Сінельнік народився 18 січня 1991 року в Хацьках. Відвідував дитячий садочок «Берізка» й 11 років навчався в школі. Опісля Діма був чотири роки курсантом Донецького юридичного інституту МВС України. У 2012 році він отримав звання молодшого лейтенанта й почав працювати за професією в Черкаському районі — чоловік був інспектором дорожнього руху. Згодом доля пов’язала його з будівельною справою, де він і працював до того моменту, як прийняв рішення приєднатися до лав Збройних Сил України. 

18 вересня 2023 року Дмитро Сінельнік став добровольцем. 

Майже через пів року, поблизу міста Вугледар, Герой загинув під час виконання бойового завдання. Діма прикрив собою побратимів під час сильного мінометного обстрілу. 

Раніше, в межах проєкту “Полеглі, але не забуті”, журналісти видання “ВиЧЕрпно” розповідали історію Дмитра Сінельніка. Дізнатися її можна під час прочитання матеріалу та перегляду нашого відео:

Реклама