Повернувся з-за кордону для захисту України: Черкащина попрощалася з ще одним воїном

Повернувся з-за кордону для захисту України: Черкащина попрощалася з ще одним воїном
в Новини

Війна забрала життя ще одного захисника, мужнього бійця, який боронив українську землю від російського окупанта, – 48-річного Федора Айбена з Монастирищини.

Про це повідомили на сторінці Монастирищенської міської ради.

У Монастирищенській громаді сьогодні, 11 грудня, військового провели в останню дорогу.

Федір Айбен народився в Лукашівці 11 вересня 1974 року, тут виростав, навчався у школі. У 1992 році розпочалася строкова служба в армії. Після повернення працював у колгоспі, освоївши професії тракториста та водія.

Одружився, разом із дружиною Людмилою Анатоліївною народили та виховали доньку. А коли на сході України розпочалися військові дії, Федір не зміг стояти осторонь, і з вересня 2014 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. Воював за єдність та цілісність держави у найгарячіших точках. А вже через рік він повернувся до родини.

Повномасштабне вторгнення військ росії на територію України застало Федора Юрійовича за кордоном, де він працював. Але він повернувся додому і знову став на захист рідної української землі.

Відзначимо, на Христинівщині попрощалися ще з двома захисниками, які мужньо боронили свою Батьківщину, – Василем Сиротенком та Андрієм Кошовим.