Реклама

Повибивало вікна у садочку: оборонці неба знищили 27 “шахедів” на Черкащині

Повибивало вікна у садочку: оборонці неба знищили 27 “шахедів” на Черкащині
в Новини

Сьогодні, 7 травня, у межах Черкаської області загалом знищено 27 російських дронів.

Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

За його словами, медиків по допомогу ніхто не звертався, однак є влучання. Зокрема, в Уманському районі уламками пошкоджено дах складу сільської амбулаторії, а також кілька автомобілів. На Звенигородщині повибивало вікна у місцевому садочку та сільраді. 

“Дані попередні. Обстеження території триває”, – додає очільник області.

Як ми писали раніше, учора вранці Черкащина зазнала ворожої атаки. По цілях противника працювали сили та засоби ППО. У межах нашої території знищено десять БпЛА. Унаслідок падіння ударного дрона в обласному центрі був травмований чоловік. Зі слів керівника ОВА, під час дронової атаки у Черкасах впали три “шахеди”. Один з них близько до людного місця:

“Один з них — безпосередньо близько біля оптової бази, де є магазини й торгові точки, там знаходився чоловік, він проходив поряд. Йому близько 55 років. Йому провели дві операції, стан чоловіка тяжкий, але стабільний. Він в реанімації”.

Решта випадків падінь ударних дронів в обласному центрі — без травмованих, однак з певними наслідками для інфраструктури, додав Табурець.

З його слів, через те, що Черкащина знаходиться в центрі України, територією області транзитом проходить багато повітряних цілей, особливо “шахедів”. Сьогодні ж ударні дрони падали приблизно в одне й те ж місце з рівномірним інтервалом.

“Сьогодні (6 травня – ред.), коли ми надавали допомогу травмованому від удару шахедом, через 10 хвилин у те саме місце летів другий безпілотник. Очевидно, щоб вразити якомога більше працівників служб. Однак ППО його збила і він впав неподалік і нікого не травмував”.

Нагадаємо, лише за перший квартал цього року МВГ знищили в небі над Черкащиною вісім ворожих цілей.

Реклама