Президент України посмертно нагородив черкаських військових орденами «За мужність»

Президент України посмертно нагородив черкаських військових орденами «За мужність»
в Новини

Під час засідання виконавчого комітету рідним загиблих захисників України – Павла Собка та Євгенія Пахомова – вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив черкаських солдат орденом «За мужність» ІІІ ступеня за «особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі».

Державні нагороди дружині з дітьми та матері полеглих воїнів передав командир бригади територіальної оборони Черкаської області Анатолій Стуженко.

Нагадаємо, що життя Павла Собка та Євгенія Пахомова обірвалося у квітні 2022 року під час ворожих обстрілів у Попасній Луганської області.

Павло Собко працював заступником директора комунального підприємства «Міськсвітло». У перший же день повномасштабного вторгнення росії в Україну вступив до лав територіальної оборони. Упродовж останніх восьми років разом із однодумцями «Волонтери Черкащини. Група Койоти» об’їздив лінію фронту, постачав спорядження та гуманітарні вантажі військовослужбовцям. Разом із тим, допомагав вихованцям дитячих будинків та дітям з інвалідністю. У нього залишилися дружина та двоє діток.

Євгеній Пахомов за життя працював будівельником, після 24 лютого взяв до рук зброю та доєднався до бригади територіально оборони.

Додамо, що орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджені військові із бригади територіальної оборони Черкаської області, які полягли в Попасній. Серед них також Андрій Туренко, Володимир Геліконов, Сергій Корж, Георгій Меделян, Віталій Осадчий, Володимир Калінченко, Євген Старинець.

Нагадаємо, дружині загиблого Героя Монастирищини Сергія Кравченка передали орден «За мужність» ІІІ ступеня.