Прокуратура перевірятиме законність забудови Замкового узвозу

Прокуратура перевірятиме законність забудови Замкового узвозу
в Новини

Черкаська окружна прокуратура перевірить законність забудови Замкового узвозу. Про це повідомили на офіційній сторінці установи.

– Виконуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, Черкаською окружною прокуратурою ініційовано питання до Черкаської міської ради та Державної інспекції архітектури та містобудування України щодо проведення перевірки на відповідність вимогам чинного законодавства містобудівних умов і обмежень для об’єкта будівництва за адресою вул. Гагаріна, 60 в м. Черкаси, – йдеться у повідомленні.

Ця земельна ділянка знаходиться в зоні пам`яток археології та заповідної території «Черкаські берегові схили». Тому окружною прокуратурою ініційовано питання перед Управлінням культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації щодо укладення із власником пам’ятки охоронного договору відповідно до вимог ст. 23 Закону України «Про охорону культурної спадщини».

Нагадаємо, учора біля будинку Школьникова зібралися жителі Черкас, які виступили проти забудови Замкового узвозу. Жителі міста вимагають провести громадські слухання з питань освоєння цієї території та конкурс на кращу проєктну ідею.