Проєкт будівництва скверу біля ЦДЮТ коригують: з’явиться водоспад і більше зелених насаджень

в Новини

До проєкту будівництва скверу біля Центру дитячої та юнацької творчості вносять зміни. Відповідно до них, на території побудують сучасну зону для відпочинку зі штучним водоспадом, збільшать кількість зелених насаджень, облаштують освітлення території та встановлять камери відеоспостереження. Про це виданню «Вичерпно» повідомив керівник комунального підприємства «Черкаські ринки» Тарас Кібало. 

«Зона відпочинку буде доповнена конструкцією, яка передбачає скляний дах, із якого буде литись вода і за допомогою спеціального обладнання підійматися наверх. Таким чином вода циркулюватиме і створюватиме прохолоду», — пояснив керівник КП «Черкаські ринки».

4

Нагадаємо,  міський голова Черкас Анатолій Бондаренко доручив внести зміни до проєкту, тому що, за його словами, «той проєкт, який називається «Квітковий сквер», зі сквером нічого спільного не має і схожий більше на стоянку чи зупинку для транспорту».

Наразі до проєкту вносять зміни.

«Коригування проєкту щодо зовнішнього вигляду скверу ми вже провели, зараз ще коригуємо проєктно-кошторисну документацію. Наступного тижня ми її подамо на експертизу для того, щоб провести тендери на озеленення території і завершити будівництво. Тендерна процедура буде спрощеною, триватиме вона приблизно три тижні. Після цього підрядники почнуть висаджувати рослини. Я гадаю, що вони впораються за два тижні. Якби ми не вносили зміни, то цей об’єкт уже завершили б», — зазначив Тарас Кібало.

Територія біля ЦДЮТ таки матиме статус скверу, а не площі, проте яку матиме назву — ще не визначились. Відзначимо, раніше його хотіли назвати «Квітковий».

Нагадаємо, на початку квітня на території скверу почали роботи із мощення території. Завершити роботи спочатку планували до 15 квітня, а потім — до кінця липня.

У сквері встановлять ліхтарі, які працюватимуть від сонячної енергії, та лавки, де можна буде зарядити свої гаджети. Також там поставлять контейнери для сортування сміття. На ці потреби в Програмі соціально-економічного передбачили 2 мільйони гривень.

Можливо Вас зацікавить

Новини
На Черкащині підробляли сільськогосподарську хімію
Новини
Скільки черкаських шкіл зможуть працювати у «жовтій» зоні
Новини
У школах на Черкащині спецобладнення ідентифікує обличчя і контролює масковий режим