Питання Замкового узвозу треба вирішувати в судовому порядку, – Боднар (ВІДЕО)

Питання Замкового узвозу треба вирішувати в судовому порядку, – Боднар (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Суспільство

Питання забудови Замкового узвозу може перейти до суду. Про це повідомив голова ГО “Діями об’єднані” Роман Боднар у студії “ВиЧЕрпно”.

Автор петиції проти забудови Замкового узвозу та співорганізатор мітингу, який пройшов нещодавно в місті, переконаний, що необхідно прописати законний план внесення змін до Генерального плану міста. В іншому випадку, це питання треба вирішувати в судовому порядку.

– Петиція – це не форма вирішення питання, це треба вирішувати в юридичній площині. Наразі мова не йде про те, щоб відібрати в когось приватну власність, як дехто говорить, а саме про врегулювання ситуації навколо ділянок, які знаходяться в комунальній власності, – каже Боднар.

Щодо громадських слухань, яких вимагають містяни, Роман Боднар наголосив, що саме для внесення змін до Генерального плану є відповідна процедура проведення слухань, створення погоджувальної комісії та певні терміни. Матеріали громадського слухання є невід’ємною частиною містобудівного плану.

– Орган, який видав нормативно-правовий акт, самостійно скасувати його не може, тільки через суд. Відповідно, хтось має подати в суд. Або в інтересах громади це робить прокуратура, наразі вивчаємо питання повноважень прокуратури в цьому питанні, або ж ми будемо звертатися до суду й вимагати визнати протиправною так звану актуалізацію генплану. Також міська рада під час розгляду петиції може накласти мораторій на будь-які будівельні дії на цій ділянці до прийняття історико-архітектурного опорного плану, – говорить Боднар.