Реклама

Реабілітація військовослужбовців: куди черкащани можуть звернутися за допомогою (ФОТО, ВІДЕО)

Реабілітація військовослужбовців: куди черкащани можуть звернутися за допомогою (ФОТО, ВІДЕО)
в Новини

У Черкаській області діють центри, які надають реабілітаційну допомогу дорослим, дітям й, зокрема, військовим.

Про це під час етеру в студії видання “ВиЧЕрпно” повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Відтак стаціонарну та амбулаторну реабілітаційну допомогу військовослужбовцям надають вісім закладів охорони здоров’я Черкащини. Ще чотири — надають винятково амбулаторні послуги.

Також на території Черкаської області нині створюють в кластерних закладах охорони здоров’я ще чотири реабілітаційні відділення. Зараз там тривають ремонтні роботи.

Окрім цього, на базі Черкаської обласної лікарні на початку року розпочав роботу реабілітаційний центр “RECOVERY”, який розрахований на 30 ліжок. Варто зазначити, що його особливістю є те, що цей простір облаштовано за світовими стандартами технологічності та інклюзивності.

Більше інформації дізнавайтеся згодом під час перегляду етеру з очільником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем на нашому ютуб-каналі:

Ігор Табурець в студії

Читайте також інші новини з етеру:

Реклама