Реклама

«Щоб замість нас прийшли енергійні та молоді люди», – Мушієк про складання повноважень 

«Щоб замість нас прийшли енергійні та молоді люди», – Мушієк про складання повноважень 
в Новини

Заступник голови Черкаської облради Михайло Мушієк звернувся до депутатів із проханням проголосувати за складання ним повноважень.

Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з сесійної зали.

«Є такі чутки, що Підгорний і Мушієк граються, що вони готуються до виборів, або хочуть піти з посади, а голосів не буде. Повірте мені. Ми свідомо хочемо піти й скласти повноваження. Склалися життєві обставити, що ми хочемо піти з посад, щоб замість нас прийшли молоді, енергійні люди. Прошу підтримати нас», – закликав Михайло Мушієк.

Депутат Олександр Радуцький та Олександр Вельбівець вважають, що складений порядок денний є неправильним, адже потрібно спершу прибрати людину з посади заступника, а лише потім депутата, а не навпаки.

Михайло Мушієк зазначив, що так склали проєкт рішення, аби показати, що посадовці не тримаються за посади.

Зазначимо, Анатолій Підгорний наразі на сесії не присутній. Депутати вже не підтримали складання ним депутатських повноважень.

Нагадаємо, сьогодні на засіданні сесії Черкаської обласної ради будуть розглядати низку проєктів рішень про дострокове припинення повноважень депутатів. Зокрема, депутати розглянуть дострокове припинення повноважень депутатів Анатолія Підгорного (ВО «Черкащани»), Михайла Мушієка (ВО «Батьківщина») та Олександра Ковальчука (політична партія «За майбутнє») за їхніми особистими заявами.

Переглядайте пряму трансляцію із сесійної зали:

Як ми писали раніше, 6 серпня стало відомо, що голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний подав у відставку та написав заяву про складання депутатських повноважень. Причини такого рішення не назвав. Анатолій Підгорний обіймає посаду голови Черкаської обласної ради із 2020 року.

24 грудня 2024 року заступник голови Черкаської облради Михайло Мушієк написав заяву про дострокове складання своїх депутатських повноважень. За його словами, рішення повʼязане із минулою сесією, яка так і не відбулася. Нагадаємо, депутати Черкаської обласної ради тричі провалили реєстрацію і не проголосували за важливі питання.

Реклама