Шість років чекала на справедливість: померла мати Василя Сергієнка

Шість років чекала на справедливість: померла мати Василя Сергієнка
в Новини

Пішла з життя 93-річна мати Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка. Жінка так і не дочекалася пакарання вбивцям її сина. Про це повідомляє у соцмережі “Фейсбук” журналістка Галина Добровольська.

“Відлетіла у вічність душа мами Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка, на очах котрої сталося найстрашніше – вбивство сина – так і не дочекалася покарання його катам. Нища Ніна Андріївна останні 6 років існувала лише сподіванням на справедливість”, – зазначила журналістка у дописі.

Церемонія прощання та поховання відбудеться у вівторок, 3 березня від 11 години на вул Мічуріна, 16 в Корсуні-Шевченківському. Поховають Ніну Андріївну на цвинтарі біля лікарні, поруч із сином.

Нагадаємо, Василь Сергієнко 4 квітня 2014 року був побитий та викрадений із двору власного будинку у місті Корсунь-Шевченківський. Наступного дня тіло було знайдено за 15 кілометрів від міста у Виграївському лісі з наручниками на руках та слідами жорстоких катувань.

Зазначимо, після обрання Кропивницьким апеляційним судом запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави організатору замовного вбивства журналіста Василя Сергієнка Вадиму Мельнику, незважаючи на позицію державного обвинувачення, 8 січня 2020 року Городищенським районним судом повторно змінено запобіжний захід обвинуваченому в особливо жорстоких злочинах — з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт із застосуванням електронного засобу контролю.