“Тамара Качала підробила рішення суду”, – Євгеній Глєбов

“Тамара Качала підробила рішення суду”, – Євгеній Глєбов
в Новини

Одіозна екс-ректорка ЧДТУ Тамара Качала “підробила рішення суду та здійснила спробу рейдерського захоплення державного університету”. Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” написав Директор у Громадської спілки “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій” Євгеній Глєбов.

“Громадськість Черкащини вже неодноразово зверталась до прокуратури та поліції Черкаської області стосовно саботування досудового розслідування проваджень відносно екс-ректорки Тамари Качали. Злочинна бездіяльність працівників правоохоронних органів призвела до виникнення у Тамари Качали відчуття безкарності та вседозволеності. Вказане у повній мірі знайшло своє підтвердження 30 серпня цього року.  Незважаючи на норми елементарної моралі доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України, співавтор понад 250 наукових праць Тамара Качала – людина з яскравим кримінальним шлейфом, цинічно підробивши Рішення суду, здійснила спробу рейдерського захоплення Черкаського державного технологічного університету”, – йдеться у тексті.

Kachala2

За словами пана Глєбова, 30.08.2016 року Тамара Качала надала до Центру надання адміністративних послуг м. Черкаси підроблені Рішення Придніпровського районного суду м. Черкаси по справі № 711/5989/15-ц від 28.07.2016 року з відміткою «Рішення суду вступило у законну силу 27.07.2016 року» та власноручно «змастирений» Наказ № 1 від 30.08.2016 року «Про призначення Качали Т.М. на посаду ректора ЧДТУ» . Як тільки громадськість довідалась про можливість захоплення ВУЗу – реакція була невідкладною. Негайно були сповіщені правоохоронні органи, Міністерством юстиції України були направлені повідомлення всім нотаріусам, а райдержадміністраціями були надіслані телеграми до центрів та відділів надання адміністративних послуг щодо недопущення держаної реєстрації за фіктивними документами. Про вчинення Тамарою Качалою злочину було поінформовано Міністра освіти і науки України – Лілію Гриневич та голову Національної поліції України – Хатію Деканоїдзе, а згодом в.о. ректора – Олег Григор також звернувся до правоохоронних органів з офіційною заявою.

“За результатами оперативного реагування Черкаським відділом ГУ НП відкрито кримінальне провадження №120162500007140 внесене до ЄРДР 07.09.2016 року за фактами підробки Рішення Придніпровського районного суду м. Черкаси по справі № 711/5989/15-ц від 28.07.2016 року з відміткою «Рішення суду вступило у законну силу 27.07.2016 року» та Наказу № 1 від 30.08.2016 року «Про призначення Качали Т.М. на посаду ректора ЧДТУ». Громадо, ця кримінальна справа та низка інших, порушених за наслідками проведених Об’єднаною коаліцією громадських організацій Черкащини відносно Тамари Качали експертиз, говорить про те, що ненажерливість корупціонерів не має меж. Тому, ні Тамарі Качала, ні Миколі Клименку, ні ІНШИМ корупціонерам не буде місця у наших Черкасах!”, – пише автор звернення.

785689778

34