ТОП-10 найзавидніших наречених-чоловіків Черкас 2021

в Ексклюзив Культура Новини

Мужні, наполегливі, цілеспрямовані, надійні — саме такі 10 найзавидніших холостяків міста Черкаси, які увійшли до щорічного рейтингу нашого видання! За нашою суб’єктивною оцінкою, кожен із цих чоловіків у силу своїх життєвих досягнень і амбіцій достойний уваги. Тож, шановні читачки, уважно придивіться до кожного кандидата. Можливо, хтось із них стане вашою долею!

Право розташувати цих чоловіків у рейтинговому порядку ми залишаємо за нашими читачами.

ГОЛОСУВАННЯ триватиме рівно тиждень. Тож не баріться і зробіть свій вибір!

Читайте також: ТОП-10 найзавидніших наречених дівчат-Черкас 2021

Ян Антонюк, 26 років, власник малого бізнесу, член політичної партії «Національний корпус»

Ян Антонюк

Перш за все Ян звертає увагу на погляд, почуття гумору і посмішку. Він вважає, що будь-яка жінка варта уваги, але повинен бути емоційний контакт. Його половинка  повинна вселяти в нього впевненість і підтримувати. Заради щастя своєї коханої він готовий на все.

Проголосувати можна ТУТ.

Євгеній Гродзь34 роки, ведучий, шоумен

Євгеній Гродзь

Спочатку Євгеній звертає увагу на зовнішність жінки, а вже потім на характер. Якщо дівчина з цієї планети, то вона варта уваги, говорить хлопець. І повинна бути трохи більш «вредніша», ніж він. Свою обраницю він готовий робити щасливою щодня.

Проголосувати можна ТУТ.

Богдан Кулинич, 29 років, майстер спорту України міжнародного класу з футболу, викладач ЧНУ ім. Б. Хмельницького та ЧДТУ

Богдан Кулинич

Богдан не приховує, що спочатку звертає увагу на зовнішність та манери жінки. Вона має бути доглянута та акуратна. Занадто гонорові та зверхні панянки не приваблюють хлопця. Підкорити його зможе вихована, у міру скромна дівчина, яка має правильні життєві цінності та готова йти за своїм чоловіком. Свою кохану він готовий зробити по-справжньому щасливою!

Проголосувати можна ТУТ.

Артем Кухаренко, 28 років, сільський голова Новодмитрівської ОТГ

Артем Кухаренко

Дівчина повинна запалити вогник у душі Артема. Це ніжна, витончена і з довгим волоссям красуня! А ще має вести здоровий спосіб життя і перш за все вразити його своєю природною красою. Заради коханої Артем готовий бути сильним в усіх розуміннях цього слова, вишуканим романтиком та героєм. Проявляти достатню увагу до обраниці попри свою зайнятість.

Проголосувати можна ТУТ.

Авет Маркарян, 24 роки, спортсмен, підприємець

Авет Маркарян

Для Авета важливо, щоб дівчина мала свою життєву позицію, була впевненою, цілеспрямованою і знала, чого хоче від життя. Не зверне увагу на жінку зі шкідливими звичками.  Хлопець готовий на все, щоб його обраниця була щасливою поряд із ним.

Проголосувати можна ТУТ.

Валентин Марковський, 30 років, власник мобільного додатку «Любимый Город», ІТ-фахівець, координатор та засновник спільноти «Молоді Черкаси»

Валентин Марковський

У жінках Валентин звертає увагу на почуття гумору, світогляд та позитивне мислення. Важливі природна краса та харизма. Його обраниця має бути весела, позитивна, мила, креативна і творча, легка на підйом і навіть трохи крейзі. Не зверне увагу хлопець на невиховану дівчину, яка вживає нецензурну лексику чи не доглядає за собою. Свою кохану він обіцяє любити, піклуватися про неї і балувати, дарувати речі та емоції, робити її щасливою. Бути вірним. Бути другом.

Проголосувати можна ТУТ.

Сергій Слинько, 35 років, керівник проєктів та програм

Сергій Слинько

У жінках Сергій звертає увагу на почуття гумору. Для нього важливо, щоб його обраниця спокійно та позитивно сприймала події, які відбуватимуться навколо неї. Підкорити його серце зможе та, що готова кохати і бути коханою, яка поважає приватний простір та готова до стосунків без підвищених тонів. Дівчина, що зловживає алкоголем, тютюном чи наркотиками – точно не зацікавить чоловіка. Заради коханої він готовий на переїзд, подорожі, до компромісів, стати ідеальним батьком для їхніх дітей.

Проголосувати можна ТУТ.

Антон Тимошенко, 33 роки, командир батальйону управління патрульної поліції в Черкаській області Департаменту патрульної поліції, капітан поліції

Антон Тимошенко

Антон займається  спортом, веде здоровий спосіб життя та любить активний відпочинок, тож сподівається, що його обраниця також поділятиме ці захоплення. У жінках він звертає увагу на зовнішнє та внутрішнє наповнення, жіночність, справжність, вихованість. Жінка  повинна мати свій погляд на життя, чіткі цілі, створювати затишок. Антон ніколи не зверне увагу на легковажну та з обмеженим світоглядом жінку, яка дбає лише про свій зовнішній вигляд і не переймається внутрішнім саморозвитком. Чоловік готовий стати для коханої надійним супутником, який подарує їй упевненість у завтрашньому дні.

Проголосувати можна ТУТ.

Данило Хільченко, 27 років, директор бійцівського клубу «Grizzly ММА», тренер із бойового самбо та ММА

Данило Хільченко

У жінках хлопець звертає увагу на зовнішність, розум та почуття гумору. Його серце зможе підкорити вродлива, спортивна, розумна та весела жінка, здатна до взаємоповаги та взаєморозуміння. А от на жінку, яка не доглядає за собою, хлопець не зверне увагу. Заради коханої Данило готовий зробити все можливе й неможливе.

Проголосувати можна ТУТ.

Сергій Шмиголь, 28 років, депутат Черкаської міської ради, керівник ІТ-проектів в компанії «eKreative»

 Сергій Шмиголь

Спочатку Сергій звертає увагу на зовнішність жінки. А якщо вдається зав’язати розмову, то на тембр голосу та чистоту мови, звісно ж, української. Важливо, щоб дівчина мала почуття гумору. Його обраниця повинна бути розумною, із привабливою зовнішністю, з якою не засумуєш. Яка в парі не лише чекатиме ініціативи, а й буде проявляти власну. Заради коханої хлопець готовий на все: якщо буде потрібно, віддати всю свою кров заради її спасіння.

Проголосувати можна ТУТ.

Можливо Вас зацікавить

Ексклюзив
Освіта майбутнього: черкаські робототехніки підкорюють світ
Ексклюзив
Щодня у Черкасах діти потребують допомоги: чи можуть цьому зарадити патронатні родини та як?
Ексклюзив
Музика нової ери: черкащанин створив оркестр, аналогів якому немає у світі (ФОТО, ВІДЕО)