ТОП-10 найзавидніших наречених-дівчат Черкас 2021

ТОП-10 найзавидніших наречених-дівчат Черкас 2021
в Ексклюзив, Культура, Новини

Сильні і цілеспрямовані, ніжні і турботливі, розумні, привабливі, креативні і, безперечно, неповторні! Це все про наших дівчат, які цього року увійшли до нашого щорічного рейтингу найзавидніших наречених міста Черкаси. Ми віримо, що всі жінки — унікальні! Проте взяли на себе сміливість й у цьому році вибрати 10 з них, які на нашу суб’єктивну думку в силу своїх життєвих досягнень, розуму, краси і харизми заслуговують на вашу особливу увагу. Право розташувати цих красунь у рейтинговому порядку ми залишаємо за нашими читачами.

ГОЛОСУВАННЯ триватиме рівно тиждень. Тож встигніть зробити свій вибір, адже саме від нього залежить, хто з цих чарівниць стане найзавиднішою нареченою Черкас!

Чоловіки, придивіться, може саме серед цих дівчат – ваша доля!

Читайте також: ТОП-10 найзавидніших наречених-чоловіків Черкас 2021

Каріна Абрамова, 26 років, лікарка-інтерн акушер-гінеколог, депутатка Черкаської міської ради

Каріна Абрамова

Каріна зверне увагу на харизматичного, мужнього, охайного чоловіка, із правильною поставою і гарним почуттям гумору. А от ледачий чоловік, який до того ж страждає нарцисизмом і не має власної думки, ніколи не приверне увагу красуні. Її серце зможе підкорити впевнений у собі, амбіційний, цілеспрямований чоловік, який знає, чого він прагне від життя, турботливий, який позитивно ставиться до бажання жінки будувати кар‘єру, підтримує, поруч із яким вона зможе відчувати себе захищеною та впевненою у завтрашньому дні. Заради коханого Каріна готова кожен їх спільно прожитий день наповнювати турботою, підтримувати свого чоловіка та надихати, бути не тільки коханою, але й партнером та другом у всьому.

Проголосувати можна ТУТ.

Софія  Бондаренко, 25 років, підприємиця

Софія Бондаренко

У чоловіках Софія перш за все звертає увагу на посмішку. Її обранець має бути впевненим у собі, надійним, рішучим, самодостатнім і з почуттям гумору.  Ніколи дівчина не зверне увагу на легковажного чоловіка. Заради коханого вона готова прокидатися раніше, щоб приготувати йому смачний сніданок.

Проголосувати можна ТУТ.

Анна Волошина, 37 років, ведуча, журналістка, філологиня

Анна Волошина

Спочатку Анна звертає увагу на очі та руки чоловіка. А от підкорити її серце зможе тільки душевно близька їй людина. Це повинен бути інтелігентний, освічений, із почуттям гумору, сильний, впевнений у собі і в майбутньому мужчина, за яким хочеться йти. Якщо ж чоловік матиме шкідливі звички і брехатиме, то у нього точно немає шансів. Заради коханого вона готова бути ще красивішою, позитивнішою, енергійнішою, турботливішою, а головне –  готова надихати свого обранця щодня.

Проголосувати можна ТУТ.

Олена Головенкіна, 32 роки, хореографиня, психологиня, керівниця центру танцю «ПаруПа»

Олена Головенкіна

У чоловіках Олена звертає увагу на почуття гумору, інтелект і наскільки він відповідальний. Її обранець повинен бути сильним, щирим і веселим. Із самозакоханим чоловіком точно не по дорозі дівчині. Свого коханого Олена готова підтримувати і мотивувати, надихати та разом із ним втілювати їхні спільні мрії у життя.

Проголосувати можна ТУТ.

Валерія Зайцева, 22 роки, начальниця юридичного відділу будівельної компанії

Валерія Зайцева

У чоловіках Валерія звертає увагу перш за все на інтелект і життєві позиції. Не зайвими будуть почуття гумору, впевненість у собі й доброта. Ніколи не зверне увагу на безтактного чоловіка зі завищеною самооцінкою. Серце дівчини зможе підкорити той чоловік, який точно знає, чого хоче від життя і як досягти мети. Заради коханого готова «пройти Крим, Рим і мідні труби».

Проголосувати можна ТУТ.

Анна Куліш, 28 років, лікарка-невролог Першої Черкаської міської лікарні

Анна Куліш

У чоловіках Анна звертає увагу перш за все на ерудованість, почуття гумору, на глибину та загадковість погляду. Ніколи не зверне увагу на чоловіка, який не має конкретної мети у житті. Її серце може підкорити чесний, сильний та ерудований чоловік. Дівчина вважає, що справжнє кохання не потребує жертв, а люди сприймають один одного в своїх комфортних органічних образах, проте, говорить дівчина, вона з тих людей, хто у важку хвилину завжди залишиться поруч і не злякається життєвих труднощів.

Проголосувати можна ТУТ.

Влада Любченко, 29 років, власниця тату-студії

Влада Любченко

Влада зверне увагу на охайного, харизматичного чоловіка з почуттям гумору. А от нахаба, який не слідкує за собою, – точно не підкорить серце дівчини. Обранець Влади повинен бути з нею на одній хвилі і трішки божевільним у всіх позитивних розуміннях цього слова. І якщо вже чоловіку вдасться стати для дівчини тим єдиним, то для нього вона готова пекти пиріжки й не брати із собою на шопінг.

Проголосувати можна ТУТ.

Роксолана Підласа, 27 років, народна депутатка України, заступниця голови Комітету ВРУ з питань економічного розвитку

Роксолана Підласа

У чоловіках Роксолана цінує, крім, порядності – гарне почуття гумору та освіченість. Також звертає увагу на амбітність та вміння досягати поставленої мети. Чоловіки, які мають сентименти до «руського миру», точно не потраплять в коло її інтересів. Для свого обранця вона готова бути надійним партнером, другом та коханою людиною, спільно долати будь-які труднощі та створювати щасливі моменти.

Проголосувати можна ТУТ.

Людмила Пресняк, 29 років, підприємиця, власниця фотостудії «moven_peak», фотограф

Людмила Пресняк

Перше, на що зверне увагу Людмила – це очі і посмішка чоловіка, а ще – у якому стані його взуття. Із її Мужчиною їй має бути легко та комфортно, їх повинні об’єднувати спільні погляди і цілі. Невпевнені в собі чоловіки, які не знають, чого хочуть від життя – точно не зацікавлять дівчину. Їй подобаються цілеспрямовані, надійні, уважні і турботливі чоловіки. Зі свого боку дівчина обіцяє вірити в свого обранця й підтримувати його!

Проголосувати можна ТУТ.

Дарина Тененика, 24 роки, тренер-дієтолог, підприємиця

Дарина Тененика

Зовнішність, інтелект, почуття гумору – це те, на що перш за все зверне увагу Дарина. Її обранець повинен бути спортивним, харизматичним, цілеспрямованим і без поганих звичок. Він не лише має піклуватися про свою кохану, але й повинен бути відповідальним. Заради свого чоловіка дівчина навіть готова змінити прізвище!

Проголосувати можна ТУТ.