У Черкасах чотири підозри на коронавірус

У Черкасах чотири підозри на коронавірус
в Новини

У студії “Вичерпно” міський голова Анатолій Бондаренко повідомив, що в Черкасах є чотири людини, які під підозрою на COVID-19.

За словами Анатолія Васильовича, у Черкасах станом на 17 березня є чотири підозрюваних хворих на коронавірус. До міської інфекційної лікарні вони поступили сьогодні, троє черкащан та одна людина зі Сміли.

Вони були перевірені експрес-тестами, висновки – негативні, проте проводяться дообстеження в обласному лабораторному центрі.

Раніше ми писали, що з 12 березня до 3 квітня у навчальних закладах Черкас було впроваджено карантин. Директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов наголосив, що постанова КМУ передбачає введення тритижневого карантину у закладах освіти не залежно від їхньої форми власності й управління.

Нагадаємо, що виконком Черкаської міської ради проголосував за призупинення роботи всіх закладів, окрім аптек і продуктових магазинів. Згідно проєкту рішення, роботодавцям усіх форм власності рекомендують запровадити дистанційну форму роботи, також рекомендовано призупинити діяльність культових споруд (церкви, собори, храми). Аби здійснювати контроль за виконанням цього рішення, будуть залучати працівників Національної поліції та Управління інспектування. Контроль за виконання цього рішення було покладено на міського голову Черкас Анатолія Бондаренка.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, станом на ранок 17 березня в Україні зареєстровано 7 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. В Чернівецькій області – чотири випадки, м. Київ — два та в Житомирській – один (летальний). Всього з початку 2020 року до Центру громадського здоров’я надійшло 140 повідомлень про підозру на COVID-19 (7 випадків — підтверджені лабораторно, 89 – негативні, коронавірусу не виявлено, 44 — досліджують).