Поширити

У Черкасах хочуть, аби учасники Революції Гідності отримували по три тисячі гривень раз у рік

У Черкасах хочуть, аби учасники Революції Гідності отримували по три тисячі гривень раз у рік

Сьогодні члени виконавчого комітету Черкаської міської ради затвердили виплати до Дня захисників і захисниць України постраждалим учасникам Революції гідності.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Відтак, як і учасники оборони України у зв’язку з військовою агресією рф, вони отримуватимуть 1 жовтня по три тисячі гривень.

Читайте також: У черкаській лікарні зʼявилася сучасна киснева станція

Реклама