Поширити

У Черкасах хочуть покращити систему оповіщення населення 

У Черкасах хочуть покращити систему оповіщення населення 

Депутат ЧМР Руслан Батир закликав спрямувати 1 млн 100 тисяч грн з резервного фонду на систему якісного оповіщення.

Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з сесійної зали.

За його словами, наразі система є недосконалою:

«Зараз система належить ОВА і має лише звуковий сигнал. Уявімо ситуацію, що відбувається атака на місто, звучить сирена. Ворог попадає в цистерну з аміаком, підіймається хімічна хмара і ми не можемо проінформувати населення. Хочу попросити виділити кошти й підтримати пропозицію цивільного захисту», – закликав депутат.


Серед запланованих покращень — впровадження голосових повідомлень, які супроводжуватимуть сирену та міститимуть чіткі інструкції щодо дій під час конкретних загроз. Також систему забезпечать резервним живленням, яке дозволить їй працювати до трьох діб.

Пропозицію підтримали.

Переглядайте пряму трансляцію нашого видання із зали засідань:

Читайте також: У Черкасах просять збільшити кількість велопатрулів

Реклама