У Черкасах з’явиться ще один парк

У Черкасах з’явиться ще один парк
в Новини

У Дахнівці, на перехресті вулиць Братів Савченків та Набережної створять парк «Співоче поле». Таку петицію підтримали сьогодні депутати Черкаської міської ради. Про це повідомляє журналістка «Вичерпно» з сесійної зали.

Парк створять неподалік річки Бігучої, його площа становитиме орієнтовно 2,5 га.

«Це затишна місцина, що позбавлена шуму та метушні. Тут поєднані борові, широколистяні, лучні екосистеми. Це природний біотоп існування ссавців, зокрема чисельних родин бобрових, зайцеподібних та інших дрібних диких представників, плазунів та незліченної кількості комах, – йдеться в пояснювальній записці. – Також це територія природного гніздування багатьох представників орнітофауни. Крім того, на території є ставок, який місцеві жителі зарибнюють з метою відновлення екосистеми водойми».

У парку заплановано облаштувати пішохідні доріжки, встановити контейнери та урни для роздільного збору сміття, лавки, провести додаткове озеленення. Представник «Дахнівської громади» прийшли на сьогоднішню сесію і звернулися із проханням проголосувати «за» це питання, адже це єдине можливе місце для відпочинку біля їх домоволодінь.

Читайте також інші новини з сесії: