У Черкасах заборонили вигулювати собак без намордників

в Новини

До Черкаської міської ради надійшла електронна петиція щодо заборони вигулу деяких порід собак та перебування з ними в людних місцях без спеціальних намордників. На сесії міської ради депутати підтримали таку ініціативу. Про це повідомляє журналістка «Вичерпно» з місця події.

Власники собак потенційно небезпечних порід зобов’язані одягнути на тварину намордник. До таких тварин належать бультер’єр, доберман, кавказька вівчарка, німецька вівчарка, ротвейлер тощо. Повний перелік таких порід можна переглянути за посиланням.

Зазначимо, на території міста Черкаси також діють правила утримання і поводження із тваринами. Згідно з ними, власникам тварин забороняється вигулювати собак без повідка, а потенційно небезпечних порід без намордника у невизначених спеціально для цього місцях.

Відтак управління інспектування ЧМР посилить контроль за дотриманням правил утримання і поводження із тваринами у м. Черкаси.

Контролюватиме вигул собак і поліція. Зокрема, у ранковий та вечірній час, вихідні та святкові дні та при проведенні патрулювання вулиць міста Черкаси.

Читайте також інші новини із сесії:

Можливо Вас зацікавить

Новини
Діти з інвалідністю отримуватимуть безкоштовну стоматологічну допомогу під наркозом
Новини
ДТП в Умані: двоє підлітків опинились в лікарні
Новини
Хлопчика, який зник із будинку сімейного типу, знайшли