У Черкаській облраді розпустили фракцію ОПЗЖ

У Черкаській облраді розпустили фракцію ОПЗЖ
в Новини

На сьогоднішній сесії голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний зачитав заяву, в якій оголосив про розпуск фракції Опозиційна платформа “За життя”.

За словами заступника голови облради Володимира Доманського, 24 лютого вони зібрали фракцію й написали заяви про вихід з партії. 25 лютого подали документи в обласну раду про розпуск фракції ОПЗЖ.

– У Черкаській області ні в в обласній, ні в міських, ні в районних радах такої партії як Опозиційна платформа “За життя” більше немає, – прокоментував Доманський.

Певні вагання щодо виходу з партії свого колишнього однопартійця з Черкаської міської ради Олександра Замирайла, Володимир Доманський прокоментував, що “краще пізно, ніж ніколи”.

– Так повинно бути, по-іншому ми не повинні були вчинити, – додав депутат облради від колишньої фракції ОПЗЖ Юрій Коцур. – Ми не чекали якихось вказівок зверху. Гинули люди, наші діти, “зтиралися” з лиця землі наші міста й села. Тому ми ухвалили одностайне рішення покінчити з партією й вийти з фракції ОПЗЖ.

Читайте також: Замирайло заявив, що припиняє свою діяльність в ОПЗЖ

Також Коцур додав, що наразі вони залишатимуться позафракційними.

Читайте також: В Україні призупинили роботу проросійських партій

– Можливо, ще й доведеться скласти мандат, а якщо ні, то будемо позафракційними або створимо якесь своє невеличке об’єднання, – прокоментував депутат облради.

Також депутати облради відзначили, що з першого дня займаються волонтерством і збираються це робити й надалі.