У Черкаській інфекційній лікарні до кисневих концентраторів підключено п’ятьох хворих на коронавірус

У Черкаській інфекційній лікарні до кисневих концентраторів підключено п’ятьох хворих на коронавірус
в Новини

Станом на 10 квітня в Черкаській міській інфекційній лікарні перебувають 16 пацієнтів із діагнозом COVID19, ще 5 мають підозру на це захворювання, серед них – одна дитина. Наразі до кисневих концентраторів було підключено п’ятьох хворих, четверо з яких досі знаходяться у важкому стані. Про це інформує міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Варто зауважити, що у двох пацієнтів діагноз коронавірусна інфекція було знято, і їх переведено до Першої міської лікарні.

За словами міського голови Умані Олександра Цебрія, наразі в інфекційному відділенні КНП «Уманська міська лікарня» перебувають 7 хворих (з них одна 6-ти місячна дитина; одна дитина 10 років) з підтвердженим діагнозом COVID-19. У відділенні також знаходиться один хворий з Маньківського району. Дві особи мають підозру на захворювання коронавірусною інфекцією, зразки на дослідження відібрані та відправлені до вірусологічної лабораторії центру.

Зазначимо, що, за даними Центру громадського здоров’я, станом 10 квітня на Черкащині зафіксовано 86 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.