У Черкаській ОДА планують капітально відремонтувати дорогу між Дубіївкою та Руською Поляною

в Новини

Ділянку дороги, яка об’єднує Руську Поляну та Дубіївку відремонтували у стислі терміни. Дорожники відновили 3 кілометри автошляху за 3 тижні. Втім у планах – повністю відремонтувати цей автошлях. Про це інформують на сайті Черкаської ОДА.

Ця дорога з’єднує два населених пункти однієї територіального громади та є дуже важливою для місцевих жителів. Однак, її не ремонтували десятиліттями. Аби забезпечити проїзд, місцеві жителі навіть ремонтували його власними силами.

– Три кілометри за три тижні – це про ремонт дороги місцевого значення Геронимівка – Руська Поляна – Дубіївка. Востаннє її капітально ремонтували ще за радянських часів. Поки підрядник завершує роботи, ми працюємо над проєктом і пошуком ресурсів, аби продовжити ремонт далі. Мета – «зшити» Дубіївку та Руську Поляну. Адже це одна тергромада, для жителів надзвичайно важливо, – зазначає очільник ОДА Олександр Скічко.

Відзначимо, цього року у Черкаському районі запланували відновити завдяки капітальному або середньому поточному ремонту місцевих доріг та вулиць у населених пунктах на 198,4 млн грн.

DJI_0036-1024x768

Можливо Вас зацікавить

Новини
Діти з інвалідністю отримуватимуть безкоштовну стоматологічну допомогу під наркозом
Новини
ДТП в Умані: двоє підлітків опинились в лікарні
Новини
Хлопчика, який зник із будинку сімейного типу, знайшли