У Смілі виготовляють засоби захисту від коронавірусу

У Смілі виготовляють засоби захисту від коронавірусу
в Новини

Одне із швейних підприємств у Смілі на Черкащині, яке виготовляє сертифіковані вироби індивідуального захисту, може забезпечити лікарів, правоохоронців, рятувальників області цими товарами. Вони допоможуть захистити людей від коронавірусу, інформує “Урядовий кур’єр”.

Як розповів профільний заступник голови облдержадміністрації Юрій Лесюк, замовлення швейникам уже зроблено. Потужність підприємства дає змогу виготовляти майже 30 тисяч медичних масок у день. Незабаром споживачам надійдуть і спеціальні халати, виготовлені в Смілі.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України держава виділила 100 мільйонів гривень для забезпечення медобладнанням та засобами захисту від коронавірусу. Частина коштів уже надійшла й на Черкащину. Область також очікує тест системи, які допоможуть у проведенні аналізів у діагностуванні небезпечної хвороби.

Відзначимо, у Черкаській міській інфекційній лікарні з’явилися 25 тестів для обстеження осіб із підозрою на коронавірусну інфекцію.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, станом на ранок 13 березня в Україні зареєстровано 3 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. В Чернівецькій області –  два випадки та в Житомирській — один. За останніми даними, 71-річна жінка з Житомирщина померла.