Поширити

Уламки “шахедів” пошкодили житлову інфраструктуру на Золотоніщині

Уламки “шахедів” пошкодили житлову інфраструктуру на Золотоніщині

Уночі ворог знову атакував Черкащину. По повітряних цілях працювали засоби ППО. Результати уточнюють. 

Про це повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Проте уламками “шахедів” на Золотоніщині пошкоджено житлову інфраструктуру. На щастя, потерпілих немає. 

Усі профільні служби наразі працюють.

Нагадаємо, 31 жовтня кілька підприємств Черкаського району пошкоджені внаслідок ворожої атаки. Зокрема, був уражений промисловий об’єкт у Черкасах.

Реклама