Усмішка чи посмішка, що саме змінює наше життя?

в Блоги Новини Тетяна Симоненко

Багатьом людям здається, що життя — це постійна боротьба, боротися потрібно за будь-що, треба обов’язково стати сильним, витривалим, серйозним саме для того, щоб здобути перемогу в житті. Боротися варто за багатство, стосунки, за гроші, за посаду, за щастя… І начебто тільки тоді, коли це щастя у вас буде, тільки тоді можна усміхатися… чи посміхатися?

В українській мові ми надаємо перевагу слову УСМІШКА, адже саме усмішка ніжна, м’яка, чарівна, магічна, зворушлива, тепла. Посмішка ж іронічна, скептична, глузлива.

Коли ми дивимося на обличчя людей, то бачимо апатію, агресію, гнів, байдужість. Як ви думаєте, яких людей і які події ви «притягуєте» як магніт у своє життя? Яких цілей ви досягнете з таким настроєм та баченням світу? Згадайте Дейла Карнегі, який постійно говорив про успішних та щасливих людей, і їхня таємниця успіху, це саме: УСМІШКА (а не ПОСМІШКА).

Навчіться УСМІХАТИСЯ навіть тоді, коли вам сумно й боляче. Саме усмішка буде тим променем, який створить іншу людину: упевнену, сильну, щасливу! Усміхайтесь і ви побачите, як світ навколо буде змінюватися, а життя наповниться магією позитиву!

Можливо Вас зацікавить

Андрій Бортник
БЛОГ: Чому кожен мешканець щомісяця переплачує більше третини за вивезення ТПВ?
Блоги
БЛОГ: Ключовим в моїй передвибочій програмі є пункт, про те, що в місті має бути створена «Агенція розвитку, інвестицій та промоції Черкас», — Сергій Рубан
Блоги
БЛОГ: Хто з черкаських політиків підтримує «меморандум» з ОПЗЖ, — Дмитро Кухарчук