Узимку температурний режим в оселях черкасців не повинен зазнати змін

Узимку температурний режим в оселях черкасців не повинен зазнати змін
в Новини

Жодних нормативних документів, згідно яких у цей опалювальний сезон будуть зменшені температури в оселях черкасців, наразі не надходило. На цьому наголосив у студії “ВиЧЕрпно” керівник КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась.

– На сьогодні нижня температура в наріжних кімнатах має становити +20  ֯С, в інших – +18  ֯С. Тому цього гігієнічного нормативу ми й будемо дотримуватися. Звичайно, Уряд нас істотно обмежив у природному газі, затверджені чіткі межі кількості природного газу для населення. І ці межі в порівнянні з минулим роком зменшені на 10 %. Тому сильно топити ми точно не будемо. Проте жодних рішень стосовно 16  ֯С ніхто не ухвалював, – прокоментував Павло Миколайович.

Це ж стосується і комунальних закладів міста Черкаси.

– Усе залишається як і було. Стаціонарні лікувальні заклади, дитячі садочки й школи, які будуть працювати… (для них гігієнічні нормативи температури повітря також залишаються без змін – ред.). До речі, я чекаю від міста й області чіткого роз’яснення, які заклади будуть працювати, а які – ні. Звичайно, я рекомендуватиму з метою економії відключити від опалення ті заклади, які не працюватимуть, – розповів очільник комунального підприємства.

Також Павло Карась наголосив, що в місті розроблені плани дій на випадок різноманітних непередбачуваних ситуацій із постачанням тепла для населення та на комунальні підприємства.

Відзначимо, також очільник КП повідомив, що альтернативні джерела опалення в Черкасах є лише на об’єктах критичної інфраструктури.