У неврологічному відділенні Третьої міської лікарні відбувся спалах захворювання на COVID-19. Про це нашому виданню повідомив заступник головного лікаря у Третій міській лікарні Віталій Григор’єв.
Перед цим нашому виданню надійшла інформація, що робота неврологічного відділення опинилася під загрозою, через масове захворювання лікарів на COVID-19.
Таку інформацію у коментарі “Вичерпно” підтвердив Віталій Григор’єв:
“Плануємо тимчасово закрити це відділення для проведення дезінфекції, оскільки там відбувся спалах захворювання на коронавірус серед лікарів. Практично всіх хворих перевели в обласну лікарню, яка займається лікуванням коронавірусу”.
Також, за словами пана Віталія, усім пацієнтам неврологічного відділення, які контактували з хворими, зробили тести і зараз чекають на результати. У разі підтвердження захворювання усіх переведуть на лікування в обласну лікарню, а тих, в кого не буде виявлено інфекцію, відправлять додому на самоізоляцію. Відділення ж тимчасово закриють та проведуть дезінфекцію.
Зазначимо, на Черкащині зафіксовано 14 нових випадків захворювання на COVID-19 і станом на 23 квітня в області 220 хворих.