Викопати та пересадити: Бондаренко втрутився у ситуацію з вирубкою дерев у сквері «Юність»

Викопати та пересадити: Бондаренко втрутився у ситуацію з вирубкою дерев у сквері «Юність»
в Новини

Зберегти усі зелені насадження, зокрема ялини, туї, та «родзинку» скверу – райську яблуню – дав доручення відповідним службам міський голова Анатолій Бондаренко, втрутившись у ситуацію з вирубкою дерев у сквері «Юність», де наразі тривають роботи із облаштування та озеленення нового скверу. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Це сталося після того, як вчора, згідно проєкту, що пройшов громадське обговорення, необхідні експертизи та отримав погодження архітектурної ради, було зрізано кілька блакитних ялин. Цей випадок викликав обурення черкащан та дискусію в соцмережах.

Ураховуючи побажання громадян та для збереження самобутності Черкас, міський голова Анатолій Бондаренко звертається до громадян міста та компаній, що займаються роботами з реконструкції та будівництва на території міста з вимогою відмовитися від нищення зелених насаджень, максимального їх збереження при забудові.

«Усі дерева, які згідно проєктів підлягають знищенню, мають бути викопані й пересаджені в інші місця», – висловив свою позицію міський голова.

Нагадаємо, що сквер «Юність» реконструюють. Сквер після ремонту стане багатофункціональним для проведення великої кількості масових заходів, люди зможуть відпочивати та працювати на свіжому повітрі.

Також у сквері планують створити найбільший в Україні сад магнолій. Ця концепція наразі вивчається провідними українськими компаніями, які мають великі розсадники магнолій.