Винуватців сутичок буде покарано, – поліція вирішує питання про відкриття кримінального провадження (ФОТО)

Винуватців сутичок буде покарано, – поліція вирішує питання про відкриття кримінального провадження (ФОТО)
в Новини

На фото Валерій Лютий

Заявлений мирним громадський протест політичної сили «Національний корпус» проти вчиненого злочину посадовцями оборонної сфери, не повинен переходити межу закону і перетворюватися на інші злочини. Винних у сьогоднішньому, спровокованому мітингарями, вуличному насиллі буде притягнуто до кримінальної відповідальності, повідомляє прес-служба Націоанльної поліції в Черкаській області.

Сьогодні, 9 березня, у містах Києві та Черкаси під час масових заходів відбулися сутички мітингарів із правоохоронцями. І у столиці, і в обласному центрі масові заходи відбувалися у центрі міст.

Винуватців сутичок буде покарано, - поліція вирішує питання про відкриття кримінального провадження

У Києві правопорушники намагалися силою прорвати кордон поліцейських, застосували газ дратівливої дії і піротехніку. Правоохоронці були змушені застосувати у відповідь фізичну силу і спецзасоби. Під час сутичок постраждали двоє правоохоронців.

У Черкасах під час охорони громадського порядку в центрі міста, де відбулись масові заходи за участі великої кількості громадян, під час від’їзду Президента України представники «Національного корпусу» намагались заблокувати кортеж Глави держави та почали провокувати на бійку пересічних черкащан та поліцію.

Активісти спробували  прорватись на сцену, застосовуючи піротехніку. Правоохоронці застосували поліцейські заходи примусу. Внаслідок сутички постраждало 15 поліцейських, зокрема, і начальник ГУНП в Черкаській області полковник поліції Валерій Лютий ‑ йому розсікли обличчя.

Винуватців сутичок буде покарано, - поліція вирішує питання про відкриття кримінального провадження

За вказаним фактом слідчим управлінням ГУНП в Черкаській області вирішується питання про відкриття кримінального провадження. МВС закликає всіх учасників масових акцій до винятково мирних протестів. І нагадує про кримінальну відповідальність за подібне вуличне насилля.