Волошин відмовився від посади директора школи

в Новини

Ігор Волошин написав заяву про відмову від посади директора Черкаського НВК № 34, конкурс на яку він виграв днями. Цю інформацію нашому виданню підтвердив начальник управління економічного розвитку, планування, звітності та обліку Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Богдан Бєлов. 

На посаду директора 34-ї школи та ФІМЛІ (де претенденти набрали однакову кількість балів) буде оголошений новий конкурс, проте терміни його проведення  наразі невідомі.

На даний момент Ігор Волошин залишається директором департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Отримати коментар від самого головного освітянина міста про причини його відмови від посади та чи залишається він керувати департаментом і надалі, нашому виданню не вдалося. Готові опублікувати його позицію у наступному матеріалі.

Відзначимо, Ігор Волошин очолював департамент освіти з грудня 2016 року по лютий 2018 року. Перед цим він працював заступником директора цього ж департаменту. У 2018 році став заступником міського голови Черкас. У 2021 році, після переобрання нового складу виконкому, повернувся на посаду директора департаменту освіти.

Очевидно, крісло під ним захиталося після ситуації із відсутністю низки продуктів для харчуванням у дитячих садочках міста.

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Черкасах зменшать кількість МАФів
Новини
Нові правила: при перетині кордону невакциновані мають встановити застосунок «Вдома»
Новини
У Чигирині горів будинок