Усі дітей люблять, а крок назустріч ніхто робити не хоче, — Араік Мкртчян про харчування в дитсадках Черкас (ВІДЕО)

в Відео Новини Суспільство

Наразі в меню дитячого харчування у дошкільних навчальних закладах міста Черкаси повернулися страви з м’яса та інші продукти, яких не було у зв’язку із оскарженням тендерних процедур учасниками закупівлі. Вирішити тимчасово ситуацію вдалося шляхом проведення прямих угод, аби діти мали повноцінне харчування. Нині ж оголошений новий тендер. Проте ситуація і надалі може загострюватися через боротьбу між учасниками закупівель, наголосив у студії «ВиЧЕрпно» депутат Черкаської міської ради Араік Мкртчян.

— Одній й ті ж самі люди… (беруть участь в закупівлях — ред.). Ви на дітях грали як могли. І зараз, коли у вас не виходить, ви дурня робите з іншого. У мене є продуктова база, але ж я не беру участь (у тендері — ред.),  і не буду брати. Ось такими брудними методами зараз борються за дитяче харчування, скільки мова іде про 100 мільйонів гривень. Уявляєте? Якщо вони звикли мати від цього 10 %, то як думаєте, вони спокійно віддадуть? Ні. Ніхто не заробляє і всі так тримаються. Чого ви тоді тримаєтеся так? Всі дітей люблять, а крок назустріч ніхто робити не хоче, — прокоментував ситуацію із харчуванням у дитсадках Черкас Араік Рафікович.

Також він зауважив, що наполягатиме на звільненні нинішнього очільника департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігоря Волошина. Оскільки, за його словами, в  той момент, коли потрібно було ухвалити вольове рішення для відновлення постачання продуктів у дитячі садки, керівник департаменту пішов на лікарняний.

— Він ліг в лікарню, щоб не ставити підпис під прямими угодами. Таких речей я не розумію. Командир перед битвою ліг в лікарню. Це вже не командир. Такі люди не можуть керувати департаментом. Це моя особиста думка, — відзначив Мкртчян.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео:

Можливо Вас зацікавить

Відео
Смертність від штаму «Дельта» на Черкащині збільшилася, — Людмила Кравченко в студії «Вичерпно»
Відео
«Дехто з батьків став на захист»: депутат міськради про ситуацію з насиллям в дитсадку (ВІДЕО)
Відео
«Бюджету розвитку може й не бути», — секретар ЧМР Юрій Тренкін у студії «Вичерпно» (ВІДЕО)