Воювали за Україну: на Черкащині в останню путь провели ще п’ятьох захисників (ФОТО)

Воювали за Україну: на Черкащині в останню путь провели ще п’ятьох захисників (ФОТО)
в Новини

У Черкаському районі в останню путь провели п’ятьох захисників України, які загинули в боротьбі із російськими окупантами. Про це повідомила голова Черкаської РДА Валерія Бандурко.

У Смілі попрощалися з сержантом, водієм інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу механізованого батальйону Олексієм Шумаковим, 1965 року народження. Військовий героїчно загинув 4 травня 2022 року.

Білозірська громада провела в останню путь старшого водія автомобільного відділення автомобільного взводу автомобільної роти Олексія Скоробруха. Чоловік народився 1974 року, проживав в селі Білозір’я, помер 7 травня 2022 року внаслідок серцевого нападу в місті Богодухів Харківської області.

2 травня на війні загинув житель Чигиринської громади Роман Голодний, 1984 року народження. Він був стрілком-помічником гранатометника механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону. Військовий загинув у результаті ворожого мінометного обстрілу в районі населеного пункту Крута Балка Донецької області.

У селі Яснозір’я Мошнівської громади провели в останню путь інспектора прикордонної служби Євгена Ярославського. Він народився в 1997 році, проходив військову службу в Державній Прикордонній Службі, комендатурі швидкого реагування. Загинув 2 травня внаслідок вибухової травми.

Червонослобідська громада попрощалася з командиром відділення – командиром гранатомета взводу вогневої підтримки десантно-штурмової роти десантно-штурмового батальйону Олександром Гибалом. Чоловік народився в 1967 році, загинув 7 травня під час оборонного бою поблизу населеного пункту Довгеньке на Харківщині, внаслідок ворожого обстрілу танків та артилерії противника.