Якщо не буде колапсів, міст через Дніпро відремонтують за 4 місяці

78
besplatka_728_90_ukr

19 червня стартують ремонтні роботи на мосту через Дніпро та на дамбі. Орієнтовно, вони триватимуть від 4 до 6 місяців. Якщо ж не буде колапсів, то всі роботи  мають виконати за 4 місяці.

В результаті довгої експлуатації мосту, більше 55 років, відбувається руйнування залізобетонних плит, які потребують заміни, — пояснив під час брифінгу заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв.  За його словами, на поточний ремонт мосту виділено з державного бюджету 100 млн грн. Співфінансування з бюджету області становить 15,5 млн грн, а загальна вартість робіт — понад 121 млн грн.

Для забезпечення ремонтних робіт із 19 червня запроваджується спеціальний графік пересування транспорту. Так, буде запроваджено графік проїзду рейсових автобусів на період ремонту мосту.

Рух по мосту для вищевказаних транспортних засобів буде здійснюватися у спеціально відведений час:

з 6.00 год. до 9.00 год.,

з 16.00 год. до 19.00 год.

Для зручності водіїв на автомобільних дорогах Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя та Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук будуть встановленні інформаційні стенди про проведення ремонтних робіт на ділянці дороги із зазначенням схеми об’їзду.

Окрім того, відокремленим структурним підрозділом Одеської залізниці «Шевченківська дирекція залізничних перевезень» на час ремонту для перевезення пасажирів буде запущено два додаткових дизель-потяги за маршрутом «Черкаси-Золотоноша» та у зворотному напрямку. Час відправлення цих дизель-потягів з Черкас до Золотоноші: о 12.02 год. та о 14.41 год.; із Золотоноші до Черкас: о 13.11 год. та о 15.52 год.

Спочатку перекрити рух і почати роботи планували 15 червня. Начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко пояснив, чому цю дату відтермінували:

-  Оскільки перепустки на міст ще не виготовлені, було вирішено почати перекриття з 19 червня. Це ті перепустки, які надаватимуться цілодобовій охороні мосту.

З двох сторін стоятимуть патрульні екіпажі, які здійснюватимуть цілодобове патрулювання. Окрім того, які повідомили у Патрульній поліції Черкас, екіпажі стоятимуть і на КП «Золотоноша». Вони наголосили, що легковий транспорт не ходитиме, тільки спецавтотранспорт і пасажирські перевезення.

Наразі всі перевізники вже про це повідомлені, на всіх автостанціях буде розміщена відповідна інформація.

- Головне завдання — це зменшити навантаження на проїзд, — сказав Омаргалієв. — Тому ми й залишили тільки автобуси.

Проїзд буде тільки по пропусках, зауважили патрульні. Для прикладу, такі пропуски видаватимуться інкасаторським машинам, військовій техніці, керівництву адміністрацій та всьому іншому спецавтотранспорту.

Також начальник управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу ОДА Сергій Чубань зауважив,що якщо автобуси не справлятимуться з перевезеннями (а наразі рейсових автобусів курсуватиме 28), буде введено додатковий транспорт. Самі ж перевізники підкоригують свої графіки таким чином, щоб їздити у визначені «вікна».

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить