Захисників із Чорнобаївщини нагородили орденами “За мужність” посмертно

Захисників із Чорнобаївщини нагородили орденами “За мужність” посмертно
в Новини

Посмертно нагороджені орденом “За Мужність” ІІІ ступеня Герої-захисники з Чорнобаївської громади – Олександр Грасько та Максим Кирпа.

Про це повідомляють на сторінці Чорнобаївської територіальної громади.

Указом Президента України від 21 липня 2022 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено орденом “За Мужність” ІІІ ступеня посмертно солдата Граська Олександра Григоровича. У 2015-2016 роках боронив Україну в зоні АТО та з самого початку російського вторгнення 24 лютого 2022 року знову став на захист Батьківщини. Стрілець-зенітник, солдат Олександр Грасько загинув 10 червня 2022 року поблизу міста Миколаївка Краматорського району Донецької області. Поховано Героя у селі Хрестителеве.

Указом Президента України від 15 лютого 2023 року за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові, орденом «За Мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджено сержанта Кирпу Максима Анатолійовича. Сержант Національної гвардії України Кирпа Максим Анатолійович служив розвідником батальйону спеціального призначення. Загинув 21 вересня 2022 року внаслідок запеклого бою на Донеччині. Поховано Героя в селі Красенівка.

Нагадаємо, жителі Черкащини провели в останню путь двох захисників – Кирила Околічного та Максима Прокоп’єва.