Занзібар – новий туристичний тренд

Занзібар – новий туристичний тренд
в Дозвілля, Ексклюзив, Новини

Генеральний директор Туристичного агентства «Мандарин» Юлія Кудактіна, яка в складі першої делегації туристичних агентів від України відвідала Занзібар, розповідає про новий екзотичний напрям відпочинку, який віднедавна став доступним для черкащан. Колись такий далекий та невідомий Занзібар, що знаходиться в Індійському океані та є автономією в складі Танзанії, сьогодні стає туристичною Меккою та починає користуватися неабиякою популярністю серед українських туристів. Тож «Вичерпно» презентує ТОП-5 причин, чому Занзібар – це цікаво та вражаюче.

image(2)

1.      Відпочинок на будь-який смак

Занзібар приємно вразить як любителів просто поніжитись на сонці, так і прихильників активного відпочинку. Морські прогулянки підводним світом, який, до речі, надзвичайно різноманітний, каякі, віндсерфінг – все виключно на ваш смак. На острові також надзвичайно насичена екскурсійна програма, зокрема Prison Island – найбільше пристанище черепах, яким більше 100 років. Проте найбільшою популярністю користується сафарі в Танзанії. Саме тут можна побачити знамениту «велику п’ятірку» африканського сафарі: слона, носорога, буйвола, лева та леопарда.

image(7)

image(6)

2.      Європейський сервіс на далекому Занзібарі 

На Занзібарі знаходяться відносно нові готелі, їх вік не перевищує п’яти років. Як правило, готелі там відкривають європейці, тож гарний сервіс – гарантовано. Занзібар гарний ще й тим, що турист має зможу вибирати систему харчування: для людей, які звикли багато подорожувати під час відпочинку – сніданки, а для любителів відпочинку «сповна» – «All inclusive».

отель 1

отель

3. Завжди сезон 

На Занзібарі відпочинок завжди буде комфортним. Сезон – майже цілий рік. Коли в нас літо, в них – зима, температура близько +30°C. Звичайно літній африканський відпочинок буде більш спекотним. Можливі дощі з середини квітня до кінця травня.

image(9)

4. Острів з історією та привітними людьми 

Близько 100 років тому Занзібар був центром світової работоргівлі. Також острів славиться тим, що саме тут народився знаменитий Фредді Мерк’юрі, будинок якого ви зможете відвідати. Особлива родзинка острову – гостинний та дружелюбний народ. Не зважаючи на те, що населення острову – мусульмани, ви не відчуєте ніяких обмежень та дискомфорту.

image(5)

5. Бюджетна екзотика

Сьогодні відпочинок тривалістю 9 ночей з перельотом та харчуванням обійдеться туристу від 750$. Також в аеропорті Вам необхідно буде оформити візу, вартістю 50$.Занзібар радує відносно нетривалим перельотом до 10 годин: або з пересадкою ОАЕ, або чартерним рейсом.

image