Житель Черкащини, у якого виявили коронавірус, працював стюардом на круїзному лайнері (ВІДЕО)

Житель Черкащини, у якого виявили коронавірус, працював стюардом на круїзному лайнері (ВІДЕО)
в Новини

У неділю, 22 березня, на Черкащині було зафіксовано перший випадок інфікування на короновірус, який виявили у 39-річного жителя села Родниківка Уманського району. Хворобу чоловік привіз із Об’єднаних Арабських Еміратів. Він працював стюардом на круїзному лайнері. До України чоловік повернувся ще 16 березня чартерним рейсом, але ураження вірусом у нього діагностували 22 березня. Про це йдеться у сюжеті “Подробиці”.

Читайте також: «Експрес-тести на коронавірус не можуть

зафіксувати одразу точний результат», — Юрій Лесюк

Зазначимо, що за останні кілька тижнів з-за кордону повернулися понад тисяча жителів Черкаської області. Зараз усі вони знаходяться на самоізоляції.

– Безпосередньо вже встановлені особи, які контактували з хворим під час доїзду з Борисполя до Уманського району. Йдеться про службу BlaBlaCar, також відпрацьовуємо контакти за місцем проживання. Кожна контактна особа отримує інформацію про те, що вона має знаходитися вдома на самоізоляції. Сімейний лікар контролюватиме, чи виконуватимуть люди рекомендації чи ні, – зауважив заступник голови Черкаської ОДА Юрій Лесюк.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 24 березня в Україні 84 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 11 нових випадків.

Наразі коронавірусну хворобу виявлено у: Дніпропетровській області — 2 випадки; Донецькій області — 1 випадок; Житомирській області — 2 (1 летальний) випадки; Івано-Франківській області — 5 випадків (1 летальний); м. Київ — 29 випадків; Київській області — 15 випадків, з них 10 протягом останньої доби; Львівській області — 2 випадки;  Тернопільській області — 2 випадки, з яких 1 протягом останньої доби; Чернівецькій області — 25 випадків (1 летальний); Черкаській області — 1 випадок.

Детальніше дивіться у відео: