Зупинити вирубку лісу в Черкасах: активісти почали чергування біля вцілілих дерев (ВІДЕО)

Зупинити вирубку лісу в Черкасах: активісти почали чергування біля вцілілих дерев (ВІДЕО)
в Новини

Черкаси сколихнула масштабна вирубка лісу, яку 20 лютого розпочав забудовник  ПП «Дніпробуд-Центр». Ініціативні черкащани розпочали активну діяльність зі збереження вцілілих дерев. Про це повідомила журналістка “ВиЧЕрпно” із місця події.

Нагадаємо, у мікрорайоні Лісовий почали зрізати сосни. Вирізати мають 1,2 га лісу. Про судову тяганину та як забудовник отримав дозвіл на знищення зелених насаджень можете прочитати у нашому матеріалі.

Забудова в лісі. Зустріч активістів із забудовником

Працівники забудовника вже встигли вирізати близько 500 дерев. Щоб не допустити знищення тих зелених насаджень, які ще залишилися, черкащани організовують чергування, не пускають працівників та паралельно готують позов до суду.

Сьогодні зранку, як повідомили нашим журналістам активісти, представники забудовника повернулися, щоб продовжити зрізати дерева. Та цього разу їм це не вдалося. Небайдужі черкасці не дали спилювати дерева та викликали поліцію. Вслід за правоохоронцями на місце вирубки приїхав і представник забудовника. Нормальної розмови з активістами у нього не вийшло.

– Представник (забудовника – ред.) вийшов до людей, сказав, що все, що ми робимо – даремно й у нас нічого не вийде, адже всі документи у них є. Додав, що сюди вкладено багато грошей і вони не поступляться своїми інтересами, – передала розмову із представником забудовника черкащанка Тетяна.

Поліція, у свою чергу, повідомила, що не може перешкоджати діяльності забудовника, адже той має усі дозволи.

– Приїхав слідчий, почали слідчі дії з представниками сторін, тепер ведеться слідство, – додала пані Тетяна.

Наразі активні черкащани збирають підписи проти забудови, планують організувати громадські слухання, пишуть запити в усі можливі інстанції та готують звернення до міського голови й депутатів.

Аби не дати вивезти вже зрізані дерева та не допустити знищення вцілілих, люди організовують чергування.

Найактуальніше читайте на нашому каналі в телеграмі!