Черкаським супермаркетам рекомендуватимуть зменшити використання поліетиленових пакетів

polietylen-710x434
besplatka_728_90_ukr

Депутати Черкаської міської ради підтримали електронну петицію, яка стосується заборони використання в супермаркетах та крамницях міста Черкаси поліетиленових пакетів.

«Рекомендувати суб’єктам господарювання сфери торгівлі міста Черкаси пропонувати покупцям альтернативу використанню одноразових поліетиленових пакетів – біологічні полімерні чи паперові пакети, багаторазові торбини, тощо», — йдеться у проєкті рішення.

Нагадаємо, 3 липня на сайті Черкаської міської ради зареєстрували петицію про заборону використання поліетиленових пакетів у крамницях та супермаркетах міста Черкаси.

Снимок

Зазначена петиція містить вимогу до Черкаської міської ради та міського голови обмежити використання поліетиленових пакетів у місті. Однак, органи місцевого самоврядування не наділені повноваженнями встановлювати суб’єктам господарювання та жителям міста обмеження або заборону використання поліетиленових пакетів. Наразі в Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України «Про зменшення кількості пластикових пакетів в цивільному обігу».

Читайте також: Екологічна чума ХХІ століття: чи готові черкащани оголосити «війну» поліетиленовим пакетам (ВІДЕО)

First1

Можливо Вас зацікавить