Дома, на роботі чи за кордоном? Де святкуватимуть рік Собаки відомі черкащани

rik sobaky
престо 728_90_ранкова кава

Новорічні свята чекають не тільки діти, але й дорослі. Багато хто планує відпустки, щоб з’їздити відпочити, дехто зустрічає Новий рік виключно у родинному колі. Однак спільним залишається очікування свята, чогось прекрасного, і сподівання, що новий рік однозначно буде вдалішим за попередній.

Напередодні 2018 року жовтого земляного Собаки видання «ВиЧЕрпно» вирішило поцікавитися, як зустрічатимуть Новий рік черкащани.

Катерина Коваленко, заступник начальника управління – начальник відділу фізичної культури, спорту, молоді, оздоровлення та сімейної політики управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

Цей рік планує провести у родинному колі та вірить, що новорічний настрій створює не те, де ти проведеш свято, а з ким.

- Найголовніше в святкуванні Нового року — це люди, з якими ти будеш в цей день, тому мають бути найближчі і найрідніші. Вірю, що бажання, загадані у новорічну ніч обов’язково збудуться! А ще, я дуже люблю дарувати подарунки і створювати свято. У новому 2018 році зичу усім щастя у кожному дні!

Коваленко

Максим Оробець, хореограф, засновник танцювальної студії «Max Dance»

Максим ще не знає, де і з ким святкуватиме Новий рік, але впевнений, що це буде спокійне святкування.

- Цілий рік я провів у роз’їздах, тому Новий рік у мене буде спокійним. Абсолютно не вірю у приказку, яка говорить «Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш». Новорічні свята для мене – це привід відпочити, адже зовсім скоро у мене знову змагання і відрядження за кордон.

orobec

Олександр Кокоба, начальник Управління патрульної поліції м. Черкаси

- Новорічну ніч планую провести із рідними у сімейному колі. Хоча можливе і патрулювання, буду охороняти громадський порядок. А от що стосується подорожей, то такого відпочинку не планую. Подарунки придбані рідним та близьким частково, але ще є час, тому все встигну.

kokoba

Анатолій Бондаренко, міський голова Черкас

У родинному колі планує провести свято і Анатолій Васильович.

- Святкувати ми будемо вдома з родиною, нікуди не хзатимемо, оскільки 2 січня вже потрібно бути на роботі. Що стосується подарунків, то вони будуть скромні. Загалом, часу думати про підготовку свята чи якусь подорож немає… ще й мала дитина дома, самі ж розумієте.

bondarenko

Ярослав Березань, заступник голови ОДА

Святкувати Новий рік Ярослав Григорович планує дома, бо вже 2 січня потрібно бути на роботі.

- Цього року нікуди не планую їхати, буду святкувати дома з  родиною. Подарунки ще в процесі купівлі. А от самому б хотілося отримати якийсь приємний сюрприз. Так само ще не думав, чого побажати в новорічну ніч.

berezan

Віталій Косяк, начальник управління інспектування ЧМР

- Обов’язково Новий рік зустрічатиму вдома з батьками. Це у мене така традиція. Попередньо я заїздив додому, мама мені дала перелік продуктів, які потрібно купити для свята. Батьки у мене уже досить похилого віку, а Новий рік – одне зі свят, яке потрібно святкувати у родинному колі.

Чи планує Віталій Косяк подорож на новорічні свята, чиновник відповів, що не планує, адже другого січня треба виходити на роботу, але, можливо, виділить день для поїздки до Києва.

- Якщо їхати кудись подорожувати, потрібно виділити хоча б днів десять. А мені другого січня потрібно виходити на роботу. Можливо, поїду з родиною до Києва, сходимо до головної ялинки країни, десь посидимо, вип’ємо кави. Ця поїздка займе небагато часу.

kosjak

Вадим Шевченко, завідувач ортопедо-травматологічним відділенням Черкаської обласної лікарні

Цього року Новий рік проведе не дома, проте думками буде з родиною.

- Новий рік — це сімейне, родинне свято. Зазвичай я його так і проводжу — у колі рідних та близьких. Але цього року трішки інакше. Я знаходжуся зараз за кордоном на тренінгу, який пов’язаний із моєю роботою, тому Новий рік зустріну там же, а не дома.

DSC00545-710x434

Олексій Мельник, директор КП «ЧЕЛУАШ», депутат Черкаської міської ради

А от Олексій Олексійович не впевнений, що Новий рік зможе зустріти за святковим столом, адже очолюване ним комунальне підприємство буде вести цілодобове чергування, якщо буде така потреба.

- Особисто я уже сьогодні розробив чергування, адже синоптики обіцяють на Новий рік з 31 грудня на 1 січня мінусову температуру, тому ми заздалегідь готуємося до роботи. Якщо у нас у новорічні дні буде ожеледиця, то, зрозуміло, що я буду на роботі. Але, зазвичай, Новий рік проводимо за сімейним столом, приїздимо до батьків, сидимо у родинному колі та у затишній атмосфері. Щодо подарунків рідним на Новий рік, то поки що їх ще не придбав, навантажений робочий графік не дозволяє, але неодмінно їх придбаю для своїх рідних та близьких.

melnuk

Андрій Хижняк, начальник Черкаського міськрайонного відділу ДСНС

І в рік Собаки Андрій Анатолійович не збирається змінювати традиції. Однак вже зараз знає, що Новий рік зустріне в робочій обстановці.

- Буду святкувати вдома, як завжди, у колі родини. В ніч з 31 на 1 відповідальний по місту, тому, фактично, новий рік зустріну в робочій обстановці. Відпочинок не планую, бо коли відпочивають люди, нам завжди доводиться багато працювати. Рідним вже купив подарунки, згідно написаних листів Діду Морозу. Сам також чекаю на подарунок. Навіть спеціально зробили декоративний камін, щоб Діду Морозу було куди залізти.

У новорічну ніч він загадає, щоб у міста нарешті з’явилась 50-метрова рятувальна драбина.

17309570_825932334226981_4059532003672771903_n

Наше видання також бажає всім черкащанам, щоб у наступному році здійснилися всі їхні заповітні мрії!

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить