Марина Порошенко з Юрієм Ткаченком підписали Меморандум про співпрацю

27835973_973082316181038_2037639161_o
besplatka_728_90_ukr

У рамках робочого візиту до Черкас приїхала дружина Президента Марина Порошенко. Перша леді разом з головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком підписали Меморандум про співпрацю, у рамках якого область долучилася до національного проекту «Інклюзивна освіта — рівень свідомості нації» і стала 10 регіоном України, в якому він реалізується.

Читайте також: Марина Порошенко подарувала черкаським «сонячним» діткам цінні подарунки

- Підписання цього меморандуму — це великий крок вперед. Безумовно перед нами стоїть багато завдань, але я впевнений, що нам це вдастся. Ми маємо працювати пліч-о-пліч як керівництво, так і органи місцевого самоврядування. Це має бути спільна робота батьків і педагогів. В нас передбачена також ініціатива створити тренінги тестування для вчителів, які викладатимуть у таких інклюзивних класах, — сказав Юрій Ткаченко.

З метою створення якісних умов для навчання учнів з особливими освітніми потребами у загальноосвітніх закладах Марина Порошенко передала ОДА Юрію Ткаченку типові проекти «Медіатеки» та Ресурсної кімнати.

Зазначимо, що підписання меморандуму відбулося на базі інклюзивної Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 навчається 11 учнів з особливими освітніми потребами. Наразі в закладі функціонують 3 інклюзивні класи, які забезпечені необхідним обладнанням.

- Така реформа наблизить нас до європейських цінностей. Я рада, що Черкащина також долучилася до проекту  інклюзивної освіти. У класах, які я сьогодні відвідала, є сучасний інтерактивний простір, а найголовніше — є все для розвитку дитини та формування її в соціумі. Зазначу, що робота буде здійснюватися не лише на базі міста. Буде також проведена роз’яснювальна робота, аби жителі області, які мають дітей із особливими освітніми потребами, знали про таке навчання та були обізнані, — сказала Марина Порошенко.

До відома, на Черкащині працюють 104 інклюзивні школи, у яких навчається 209 учнів з особливими освітніми потребами, але інклюзивною освітою охоплено лише 4% «особливих» дітей регіону.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить