Поширити

У селі Межиріч на Канівщині оновили зупинку і намалювали на ній мурал (ФОТО)

У селі Межиріч на Канівщині оновили зупинку і намалювали на ній мурал (ФОТО)

Цими днями у центрі села Межиріч Канівської громади, напроти місцевої школи, презентували оновлену зупинку громадського транспорту.

Пр це повідомили на сторінці Канівської міської ради.

Проєкт реалізовано коштом соціально відповідального бізнесу.

У межах реконструкції повністю оновлено покрівлю, пофарбовано стіни, встановлено нові лавки та нову вивіску з назвою села тощо.

зупинку
Зупинка до реконструкції

Особливою окрасою зупинки став мурал із зображенням дітей на тлі мальовничого поля, авторкою якого є черкаська художниця Ірина Сімак.

“За сірою завісою завжди є місце для світла, кольорів і надії. Хлопчик відкриває завісу, а за нею — майбутнє, уособленням якого стало квітуче поле”, — поділилася мисткиня.

Як ми писали раніше, у центрі Черкас створили мурал, присвячений державному діячу Євгену Коновальцю. Ідея належить Ветеранському корпусу Черкащини.

Читайте також: Коти як екосистема міста: як це працює в світі й що не так у Черкасах?

Реклама