Невдовзі у черкаському автобаті буде проведена демобілізація

kurbet3
besplatka_728_90_ukr

Як уже зазначалося на Черкащині від сьогодні розпочалася шоста хвиля часткової мобілізації, яка в першу чергу покликана замінити тих військових, які вже відслужили рік, доукомплектувати військові частини до штатів військового часу  та поповнити втрати.

Читайте також: Від завтра на Черкащині стартує 6-а хвиля мобілізації

Протягом липня-вересня 2015 року у Черкаському автомобільному батальйоні, який був сформований у серпні минулого року під час третьої хвилі часткової мобілізації, також буде проводитися звільнення військовослужбовців.

 — Демобілізацію планується розпочати з кінця липня. Вона проходитиме в п’ять етапів та триватиме до кінця вересня. Наразі триває підготовка документів по звільненню особового складу батальйону.

Уже деякі офіцери та солдати виявили бажання продовжити службу за контрактом. Автомобільна техніка залишиться в батальйоні і буде прийнята особовим складом, який буде призваний під час шостої черги мобілізації.

Сподіваємося, все пройде організовано та злагоджено, — розповів командир батальйону Юрій Бабич.

У свою чергу обласний військовий комісар Євген Курбет на своїй прес-конференції відзначив, що у навчальному центрі «Десна» сформований навчальний автомобільний батальйон, який готує військових фахівців-автомобілістів, якими й буде доукомплектований батальйон.

First1

Можливо Вас зацікавить