Сергій Воронов звільнився з посади (ОФІЦІЙНО)

Час карантину: Сергій Воронов розповів, чи отримують черкаські вчителі заробітну плату у повному обсязі (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов звільнився з посади за власним бажанням. Про це виданню «ВиЧЕрпно» стало відомо із власних джерел.

Заяву на звільнення підписав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко сьогодні, 14 січня. Воронов написав заяву за власним бажанням у зв’язку з тим, що виграв конкурс на посаду директора Державного навчального закладу «Черкаське вище професійне училище». Там готують продавців, верстатників, пекарів-кондитерів, кухарів, барменів, офіціантів тощо.

Так, пропрацював Сергій Воронов на посаді очільника департаменту освіти майже три роки, адже призначили його у березні 2018 року. На власній сторінці у «Фейсбук» він зазначив, що боротися за крісло не має бажання:

«Сьогодні, після місцевих виборів, бачення міської влади дещо змінилось. А витрачати всю свою життєву енергію на боротьбу за крісло — нема ніякого бажання. Саму посаду завжди використовував, аби бути корисним іншим. І мені приємно, що це часто вдавалось робити, розв’язуючи ті чи інші питання, постійно будучи на зв’язку з учасниками освітнього процесу, працюючи 24/7″.

Нагадаємо, 13 жовтня суддя Соснівського районного суду відсторонив Воронова від займаної ним посади на строк до 8 грудня 2020 року. Тоді прокуратура вручила йому підозру у службовій недбалості. Мовляв, ним за бюджетні кошти було здійснено закупівлю товарів за завищеними цінами, чим спричинено тяжкі наслідки на суму понад 700 тис. грн.

Згодом, у грудні, Сергія Воронова відсторонили від посади вдруге. У коментарі нашому виданню очільник департаменту освіти тоді пояснив, що, на його погляд,  відбувалась розчистка посади під когось із можливих нових кандидатів.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить