«Совершенству нет предела»: Боднар розповів про ремонт драмтеатру

photo5467820503038275503

besplatka_728_90_ukr

Ремонт Черкаського обласного драматичного театру після пожежі триває вже п’ять років, та здати будівлю в експлуатацію планують вже цього року. На реконструкцію театру довелось вкласти великі кошти, — повідомив на пресконференції голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

Ремонтні роботи проводять у дві черги: першу вже закінчили, над другою ще продовжують працювати. У минулому році була запущена процедура експертизи, замовник і підрядник домовились про збільшення вартості робіт до 111 млн грн. Раніше в інтерв’ю виданню «ВиЧЕрпно» заступник голови Черкаської ОДА Дмитро Ляшов повідомляв, що така сума на виконання робіт завищена і ОДА не може дозволити такі величезні витрати.

«Ми з цією ціною не погодились, тому що у нас було передбачено лише 52 мільйони гривень. Зараз ми починаємо працювати за проєктом у межах 52-х мільйонів гривень. Я розумію, що «совершенству нет предела», проте 111 мільйонів гривень ми не надамо. Я пропоную театр здати, а вже потім, якщо треба буде якесь додаткове обладнання, фінансувати», — наголошує Роман Боднар.

За його словами, міська рада також виділить кошти на благоустрій театральної площі і завчасно відремонтує колектор, який знаходиться на території площі. Роман Боднар із міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком попередньо домовились, що роботи відбудуться вчасно і цього року вдасться закінчити реконструкцію театру.

«Проте досі кошти не перерахували і ремонтували колектор не почали. Тому я дуже прошу Анатолія Васильовича виконати свої зобов’язання, щоб все ж таки цього року ми нарешті здали театр в експлуатацію», — каже Боднар.

First1

Можливо Вас зацікавить