Тірон у Кам’янці та Цибровський у Жашкові: перші результати виборів у 14 ОТГ Черкащини

vybory
banner

Наразі ще триває підрахунок голосів по 14 ОТГ, в яких учора пройшли вибори. Проте вже можна говорити про перші результати.

Отож, за інформацією, яку надали в Черкаській обласній державній адміністрації, по двох міських громадах наразі такі результати: у Жашківській із результатом у 94,6% перемагає самовисуванець Ігор Цибровський, у Кам’янській — Володимир Тірон (74,4%).

Наступні результати на даний час у таких сільських ОТГ Черкащини: Бузівська (Жашківський район) — самовисуванець Олександр Фуркало (38,5%), Соколівська (Жашківський район) — самовисуванець Олександр Міщенко (77%), Ліплявська (Канівський район) — самовисуванець Сергій Геращенко (47,5%), Карашинська (Корсунь-Шевченківський район) — самовисуванець Анатолій Пархоменко (89,9%), Моринська (Корсунь-Шевченківський район) — самовисуванець Анатолій Видута (37,4%), Іваньківська (Маньківський район) — самовисуванка Леся Поліщук (69%), Паланська (Уманський район) — самовисуванець Петро Кучеренко (91,2%), Іркліївська (Чорнобаївсьий район) — самовисуванець Іван Поїздник (81,9%), Матусівська (Шполянський район) — самовисуванець Василь Колісник (64,6%), Зорівська (Золотоніський та Драбівський райони) — самовисуванець Юрій Гунько (83,5%).

Неоднозначна ситуація ще у Степанківській громаді: там розділилися приблизно однаково голоси між самовисуванцями Ігорем Чекаленком (42,2%) та Сергієм Зеленьком (36,9%). Також ще під питанням, зауважують в облдержадміністрації, перемога Василя Микитенка в Мліївській ОТГ Городищенського району (55,3%%).

Нагадаємо, середня явка на виборах по ОТГ складає 48%.

Не пройшли вибори до ОТГ і без казусів, зокрема, мова йде про кандидатку, яка записувала виборців, які прийшли голосувати, та про факт непідписання виборцями контрольних талонів під час голосування за місцем перебування. Відмітимо також, що у Жашківському районі над кожним столом для видачі бюлетенів встановили камери відеоспостереження. Члени комісії не зізнаються з чиєї ініціативи це було зроблено. А спостерігачі на дільниці кажуть, що це ініціатива їхніх колег від однієї з партій.

Також наголосимо, що передвиборчий процес на Черкащині проходив без значних інцидентів, проте з елементами «чорного піару».

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить